By | 11. 11. 2018
.

Některé metody jsou skutečně účinné, ale ne na každého mohou mít kladný výsledek, stejně tak jako pravidelné cvičení nebo jiné pokusy. Na každou ženu totiž bude platit něco jiného.
dívka v sauně
Body Wraps &Katalytická termolipolýza – je pravdou, že si tělové zábaly a termosauna dokážou poradit se zeštíhlením. Dokonce si poradí i s celulitidou. Problém je, že se bohužel jedná o krátkodobý proces a tudíž akci na jedno použití. Nelze vykonávat v době těhotenství, s žilním onemocněním, infekčním nebo hormonálním onemocněním.
Manuální lymfodrenáž – je známé, že mízní systém odvádí z těla toxiny a zlepšuje vylučování odumřelých tukových buněk po hubnoucích procedurách nebo dietách. Také urychluje látkovou výměnu. Podporuje imunitu a nabíjí doslova energií. Je to skvělý pomocník při tvarování postavy. Bohužel kdo má ale žilní, srdeční, infekční onemocnění, tak se může s lymfodrenáží rozloučit. Není vhodná ani při dalším onemocnění kloubů a další, proto je lepší vše zkonzultovat s lékařem.
Liposukce – při ošetření se z podkoží odsává tuková tkáň. Nebudeme si nic nalhávat, je především vhodná pro ženy, které si chtějí nechat vytvarovat pěknou postavu, problém nastává, když BMI je vyšší, než 30.
Injekční lipolýza – jejím základem je přepínání tukových buněk do tak zvané buněčné smrti. Buňky zkrátka odumřou a organismus je lymfatickými cestami vyplaví. Jsou zaznamenány pak účinky v oblasti, kde se zákrok prováděl. Vpichy nejsou bolestivé a do půl hodinky je hotovo. Není místo na těle, které by se nedalo vylepšit touto metodou. Přesto opět osoby s určitým onemocněním nebudou mít šanci.
sledování postavy
Bandáž žaludku – zde neplatí to, že si budou ženy formovat postavu nějakou novou metodou, zde se podstupuje přímo chirurgický zákrok. Je určen pro ty, kteří zápasí s velkou nadváhou a potřebují tak trochu pomoci. Lékař doporučí operaci, při které se přiškrtí horní část žaludku a tím se pochopitelně zmenší. Když bude menší žaludek, tak zákonitě se sní i menší porce a tím se dotyčná dostatečně nasytí. Samozřejmě je nutné dodržovat nějaká pravidla, aby se zákrok projevil na samotném těle.

Metody, které dokážou některým přinést kladný výsledek
4.2 (84.44%)9
.